O firmie

FIRMA CHAMPION TO BARDZO DOBRZE UGRUNTOWANE NA POLSKIM RYNKU ZOOLOGICZNYM PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE

Firma Champion jest stosunkowo małą firmą, co pozwala na wytwarzanie naszych produktów z najwyższą starannością i oddaniem. Dla nas każdy pupil jest "championem" - to dla nas nie tylko slogan, ale definicja naszych działań. Dzięki naszym wieloletnim kontraktom z dostawcami, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji, mamy możliwość zaoferowania produktów w atrakcyjnej cenie i solidnej jakości, co dla sporej części naszych klientów jest bardzo istotne.

Nasza firma powstała w 2009 r. Początkowo jako firma jednoosobowa – handlowa (sklep zoologiczny na ul. Piaskowej 1 w Grotnikach), z biegiem czasu podjęliśmy jednak decyzję o produkcji własnych wyrobów, co spowodowało znaczny wzrost sprzedaży.

Produkcja odbywa się wyłącznie na terenie Polski!

Obecnie w Grotnikach odbywa się jedynie produkcja legowisk dla psów i kotów, a główna siedziba i produkcja naszych karm znajduje się w Sądzi. Jest to urokliwa wieś położona w gminie Włoszakowice, będąca częścią Przemęckiego Parku Krajobrazowego chronionego programem Natura 2000. Wytwarzamy nasze karmy we współpracy z okolicznymi rolnikami, co daje nam dostęp do świeżych, najwyższej jakości zbóż i innych produktów rolnych pochodzących z okolicznych upraw.

Najważniejszym elementem szerokiej oferty naszej firmy to produkcja różnego rodzaju legowisk, makaronu błyskawicznego, oraz karm dla psów, kotów, ptaków, gryzoni i ryb koi.

PRODUKTY NASZEJ FIRMY CIESZĄ SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ SPRZEDAŻY, KTÓRA DYNAMICZNIE I STALE WZRASTA

Poza produkcją i sprzedażą własnych wyrobów nasza firma oferuje również szeroką gamę produktów pochodzących od czołowych polskich i zagranicznych producentów zoologicznych. Dzięki zaufaniu i długoletniej współpracy możemy Państwu zaoferować bardzo szeroki wachlarz artykułów zoologicznych dostępnych na każdą kieszeń. 

Posiadamy własny transport i mamy wyznaczone wiele tras na terenie kraju, co pozwala dotrzeć do hodowców, jak i klientów hurtowych i detalicznych. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar w czasie 24 h od zamówienia, dzięki stałym wysyłkom paletowym i kurierskim. Staramy się, aby nasze usługi w 100% zadowoliły klienta, a nasz dział handlowy w razie potrzeby rozwiąże każdy problem i wysłucha sugestii.  

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAMY DO LEKTURY NASZEGO e-zoologicznego PORADNIKA!

Będziemy starać się o regularne umieszczanie interesujących tematów. Zachęcamy również do składania propozycji tematów przez formularz kontaktowy.

Inne z kategorii
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl